Bezpieczny dostep online do dokumentow 24h

Księgowość on-line to ewidentnie krok w przyszłość. Dlaczego? Posiada ona wiele zalet zarówno dla pracowników Biura Rachunkowego Abix Consultant jak i samych Klientów (Indywidualnych i Biznesowych). Większość osób nie chce jednak korzystać z tej opcji, tłumacząc się, że tradycyjnie znaczy lepiej. Warto jednak zastanowić się nad licznymi plusami księgowości Internetowej.

Po pierwsze: bezpieczeństwo. Usługi księgowe oraz rachunkowe prowadzone za pośrednictwem Internetu są całkowicie bezpieczne dla obydwu stron: Biura Rachunkowego oraz Klienta. Odpowiednie skrypty oraz szyfrowane połączenia sprawiają, że standard bezpieczeństwa jest znacząco zwiększony, aniżeli w przypadku innych czynności dokonywanych za pośrednictwem Internetu. Nie musimy, zatem bać się, że ktoś włamie się na nasze konto bądź staniemy się ofiarą zabawy hackerów. Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, bowiem na naszym koncie znajdują się dokumenty, zawierające nasze dane osobowe, a także dane firmy. W przypadku trafienia w niepowołane ręce moglibyśmy mieć spore kłopoty.

Po drugie: komfort. Nie ma, co ukrywać: użytkowanie dokumentów w formie on-line jest dużo bardziej wygodną formą, aniżeli przewracanie dzień w dzień stosów papierów. Nie każdy ma miejsce by trzymać w swoim biurze bądź domu niezliczoną ilość kwitów i innego rodzaju dokumentów. Dzięki usługom rachunkowym i księgowym on-line nasze pliki przechowywane są na odpowiednio zabezpieczonych serwerach, do których mamy dostęp praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Niezależnie od dnia bądź godziny możesz sprawdzić dane, zweryfikować odpowiednie pisma bądź ponownie zastanowić się nad danym wnioskiem. Wszystko dzięki usługom Internetowym.

Po trzecie: czas. W dzisiejszym świecie brakuje nam wielu rzeczy począwszy od pieniędzy, a skończywszy na zdrowiu. Wszystko byłoby jednak łatwiejsze gdyby człowiek mógł, chociaż przez chwilę odpocząć – przystanąć w miejscu. Niestety, w większości przypadków nie mamy na to czasu. Prowadząc własną działalność gospodarczą bądź po prostu pracując nie zostaje nam wiele wolnych chwil na „bieganie” dom – Biuro Rachunkowe. Usługi on-line pozwalają nam, zatem zaoszczędzić cenny czas – zdarza się nawet, że wiele godzin.

Po czwarte: dostęp. Z jednej strony plusem księgowości on-line jest stały dostęp do naszych dokumentów. Każdy kij ma dwa końce. W tym przypadku drugi jest również pozytywny. Serwery, na których zapisane są pliki z danymi naszych Klientów posiadają moduł archiwizacji. Oznacza to, że w każdym momencie mamy dostęp nie tylko do aktualnych dokumentów, ale do tych, z którymi mieliśmy do czynienia przez cały czas współpracy Klient – Biuro Rachunkowe. Dzięki temu mamy możliwość porównania odpowiednich dokumentów, nie musimy ich szukać wśród sterty papierów, a także mamy solidną podstawę w razie spraw sądowych zgromadzoną w jednym miejscu.

Jak sami Państwo widzą zarówno dokumentacja on-line jak i Internetowe usługi rachunkowe oraz księgowe są idealną opcją dla tych, którzy:

- nie boją się nowoczesnych rozwiązań,

- chcą zaoszczędzić swój cenny czas,

- pragną mieć wszystkie dokumenty w jednym miejscu,

- chcą mieć dostęp do swoich dokumentów w każdym dniu tygodnia o każdej porze dnia i nocy,

- dbają o swoją wygodę i komfort pracy,

- cenią sobie najwyższe standardy bezpieczeństwa.