Profesjonalne usługi biurowe, fajna obsługa

MBU Lidwin

 

Biuro rachunkowe Abix Consultant Kraków jest profesjonalną firmą z miłą i doświadczoną obsługą księgową i kadrową. Zapewniają doradztwo podatkowe, indywidualne podejście do klienta, bezpłatne konsultację oraz fachową pomoc przy zakładaniu firmy. Przypominają o terminach wpłat ZUS. Mam stały kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy. Jestem usatysfakcjonowany ze współpracy. Polecam.

 Flexible

Paweł Czerwiński

 

Jestem zadowolony. Miła obsługa. Tak trzymać.

 Paweł Marciński

 

Kompetentna i miła obsługa klienta. Wszystkie sprawy są załatwiane zawsze na czas.

 Transport Towarów

Marcin Małek

 

Dobra współpraca. Łatwy kontakt. Polecam

  Bartłomiej Galarowicz

 

Bardzo cenie sobie współpracę z Biurem Rachunkowym Abix Consultant w Krakowie przy ul. Powstańców 25a i uważam za jedną z najważniejszych moich decyzji biznesowych. Fachowa wiedza, terminowość, rzetelność to nie jedyne atuty biura rachunkowego Abix Consultant. Profesjonalna firma, która doradzi w trudnych sprawach księgowych. Polecam wszystkim firmom, które nie mają czasu na prowadzenie własnej księgowości.

 Tomasz Gradzik

 

Fachowa i rzetelna obsługa, zaangażowanie w rozwiązywaniu niestandardowych problemów księgowych.

Dobre Maszyny S.C.

 

Elastyczność współpracy. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Pełne zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów firmy.

F.H.U Jarfam

Rafał Jarczak

 

Od chwili współpracy z biurem nie kłopoczę się o terminy dostarczenia deklaracji do ZUS-u i US. Spokojnie mogę zająć się prowadzeniem mojej firmy powierzając sprawy związane z księgowością w dobre ręce. Biuro Rachunkowe charakteryzuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Kadra biura posiadają bieżącą znajomość przepisów podatkowych, są dyspozycyjni oraz służą pomocą. Polecam wszystkim firmom, które szukają usług księgowych prowadzonych na wysokim poziomie.

Marko

Marek Zyglarewicz