Buro Rachunkowe Abix Consultant - Outsourcing

Jak mawiał amerykański przemysłowiec Henry Ford:

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy sami dobrze zrobić, powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”.

 

Nie ma sensu zmagać się z zawiłościami rachunkowości, meandrami podatkowymi i trudną sztuką księgowości na własną rękę.

Zostaw to nam!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego biura rachunkowego. Zapewniamy pełną obsługę rachunkową zarówno mniejszych, jak i dużych firm. Tych na początku swej drogi z własnym biznesem, jak i tych o mocno ugruntowanej pozycji. Działamy już ponad 12 lat na rynku, mamy doświadczenie, wiedzę oraz wszelkie kompetencje, by prowadzić rachunkowość praktycznie każdej firmie. Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów, na podstawie którego świadczymy nasze fachowe usługi.

Nasz zespół to grupa profesjonalnych doradców podatkowych, doświadczonych księgowych oraz wysoce wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto, stale współpracujemy z takimi osobami jak prawnicy czy doradcy w zakresie prawa i rachunkowości. Reprezentujemy naszych klientów przed organami instytucji państwowych, jak Urząd Skarbowy. Wszystko po to, by zapewnić firmom jak najbardziej kompleksową obsługę.

Naszymi klientami są firmy budowlane, informatyczne, remontowe, biura turystyczne, placówki oświatowe i inne. Zaufało nam już wielu, bo współpraca z nami to bezpieczeństwo, pewność i zaufanie.

Każdy z klientów otrzymuje od nas wsparcie, niezbędną pomoc i potrzebne informacje. Jedną firmą zajmuje się jeden doradca, by lepiej móc określić kierunek działania, dostosować odpowiednie warianty obsługi oraz (na podstawie wnikliwej analizy potrzeb) dobrać właściwy rodzaj usług.

Nasza firma oferuje naprawdę bogaty wachlarz usług:

… i wiele, wiele innych!

Rejestracja, prowadzenie firmy, podatki, składki, rachunki, faktury…. Dobrze wiemy, jakie to trudne, żmudne i jak szybko można się w tym pogubić. Naszą wiedzę gromadzimy już wiele lat, więc zdajemy sobie sprawę, jak czuje się osoba będąca dopiero na początku tej drogi. Nie musisz borykać się z tym sam!

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz wiele w zamian.

v     Odciążony od trudów rachunkowości, będziesz mógł skupić się bardziej na rozwoju swojego biznesu, a nie zniechęcać do niego;

v     Zamiast spędzać czas w urzędowych kolejkach, będziesz miał czas na spotkanie z klientem;

v     Zamiast po godzinach pracy męczyć się jeszcze nad wypełnieniem kilkustronicowego wniosku czy rozliczenia ten czas możesz poświęcić rodzinie;

v     Nie musisz już uważnie śledzić nieustannie zmieniających przepisów prawnych- my jesteśmy z nimi na bieżąco;

v     Pracując w branży zupełnie niezwiązanej z finansami nie będziesz musiał się ich uczyć- powiemy Ci tylko to, co jest dla Ciebie naprawdę istotne i ważne dla Twojej firmy;

v     Oddanie w nasze ręce pełnej księgowości firmy to więcej czasu na Twój relaks i ciekawszą aktywność;

v     Nie zaprzątasz już sobie głowy nudnymi rachunkami- masz teraz miejsce na nowe, świeże pomysły!

Zdecyduj i powierz nam prowadzenie księgowości Twojej firmy!